niedziela, 13 kwietnia 2014

Recenzja lodów "Lenkiewicz" (Toruń)

Dzisiaj recenzja trochę inna, ponieważ zamiast miejsca zrecenzuję produkt. Będą nim toruńskie lody firmy "Lenkiewicz".Lody firmy "Lenkiewicz" są w Toruniu bardzo znane. Chwali się je nie tylko za smak, ale i za rozmiary kulek. Postanowiłam więc sprawdzić, czy opinie o nich są prawdziwe ;)

Lodów firmy "Lenkiewicz" można spróbować w kilku miejscach Torunia. Ja wybrałam się po nie na Rynek Staromiejski 33/34.

Co zaskoczyło mnie po dotarciu na miejsce? Dość skromny wybór smaków- było ich łącznie ok 10, no może 12. Spodziewałam się, że będzie ich trochę więcej. Zaskakująca była również... kolejka :) Żeby w weekend móc spróbować lodów, trzeba było odstać swoje ;p

Spróbowałam łącznie 4 smaków:

- donalda (gumy balonowej) i ciasteczka


- piernika i karmeluPo skosztowaniu lodów muszę uczciwe przyznać, że pozytywne opinie o nich nie były przesadzone. Lody świetnie odwzorowywały smaki, którymi były inspirowane i nie były przesłodzone. Miały bardzo fajną, miękką i puszystą konsystencję. Co do rozmiarów kulek, to potwierdzam- były bardzo duże! Przy następnej wizycie będę je zamawiała pojedynczo ;) Cena lodów też nie była wygórowana- 3,50 zł za wielką gałkę.

Według mnie warto postać trochę w kolejce by móc ich spróbować. Lody "Lenkiewicz" to z całą pewnością ciekawy punkt na kulinarnej mapie Torunia.

1 komentarz:

  1. dwa dni temu powrocilam po 3 latach do Torunia i znow zawitalam do Lenkiewicza. Te lody sa najlepsze na świecie i w dodatku ogromne galki. Juz jako dziecko chodzilam tam z mama i chyba nigdy nie przestane :)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...