czwartek, 29 stycznia 2015

"Łapu papu baguette" w Poznaniu- recenzja

"Łapu papu baguette" w Poznaniu, to miejsce, gdzie na szybko można zjeść pyszną zapiekankę. zapraszam do lektury recenzji!"Łapu papu baguette" znajduje się przy ulicy Kwiatowej 1 w Poznaniu. Knajpka ta jest maleńką zapiekarnią, w której można skosztować bagietek przyrządzonych na wiele sposobów. Wstąpiliśmy tam z chłopakiem chcąc przekąsić coś na szybko.

Ja zdecydowałam się na zapiekankę po grecku (hummus, kurczak, feta, oliwki, suszone pomidory, sos czosnkowo-ziołowy):

Mój luby wybrał meksykańską (pasta fasolowa, wieprzowina, cheddar, kukurydza, papryka, jalapeño, sos BBQ):

Zapiekanki nas nie rozczarowały. Były chrupiące, ale nie przesuszone. Miały naprawdę dużo dobrej jakości dodatków. Spokojnie można się było nimi najeść. Ile kosztowała taka przyjemność? 13,25 zł za sztukę.

Do picia zamówiliśmy kawę i świeżo wyciskany sok z pomarańczy. Kawa niestety była z ekspresu przelewowego, czego nie znoszę :( Nie ma jednak co narzekać- w końcu to zapiekarnia a nie kawiarnia. Szkoda tylko, że kelnerka nie powiedziała mi, że kawę muszę nalać sobie sama. Dowiedziałam się o tym dopiero wtedy, gdy po kilkunastu minutach czekania sama się o to dopytałam.

Nie mogę nie wspomnieć jeszcze o wystroju. Wnętrze lokalu jest malutkie, mieści zaledwie kilka miejsc siedzących. Centralnym elementem wystroju jest przykryta daszkiem drewniana lada, przy której odbywa się zamawianie i odbieranie zapiekanek. Jedna ściana lokalu pomalowana jest tablicową farbą, na której pracownicy zapisują kredą menu. Na pozostałych ścianach naklejone zostały fototapety. Wnętrze jest nowoczesne i przyjemne dla oka.

Ogólna ocena: 4+

Smak i wygląd potraw- 5
Zapiekanki były bardzo smaczne. Super, że w "Łapu papu" nie serwują soków z kartonu. Plus dla nich.

Obsługa- 3
Na nasze zamówienie musieliśmy poczekać ponad 20 minut, ponieważ zjawiliśmy się w lokalu zaraz po otwarciu. Słabe było nie powiedzenie mi, że serwowanie kawy jest samoobsługowe.

Wystrój lokalu- 4
Szkoda, że wnętrze jest tak małe :( Na stołach brakuje serwetek.

Czystość- 5
W restauracji było czysto.

Atmosfera panująca w lokalu- 5
Miejsce ma ciekawy, nowoczesny klimat.


Podsumowując: przy kolejnej wizycie w Poznaniu na pewno zajrzę tam ponownie :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...